İşinin dostu o.

Beemo POS, işlerini mobil ödemeyle hızlandıracak,pazarlama desteğiyle büyütecek, müşteri sadakatioluştururken daha fazlasını da kazandıracak.

Hemen Beemo’lu markalar arasına katıl!

ÜYE İŞ YERİ OL

Beemo POS’laher telefon bir POS cihazı!

Üstelik tamamen ücretsiz ve sınırsız!

MOBİL ÖDEME

PAZARLAMA HİZMETLERİ

MÜŞTERİ SADAKATİ

Beemo Pos nedir?

Beemo POS, her gün teknolojiyle büyümek isteyenyeni işletmelerin aramıza katıldığı kocaman bir aile.• Ücretsiz ve sınırsız sanal POS• Yıllık bakım ücreti ve sürpriz masraf yok• İşletmenize özel kampanyalar

Neden Beemo POS?

Bankalardan aldığınız POS cihazları ve hizmetler içinyüksek masraflar öderken sınırlı sayıda POS’a sahip oluyorsunuz.Beemo POS’la sınırlar kalkıyor, işletmenize dilediğiniz sayıdave tamamen ücretsiz sanal POS hizmeti geliyor!

Beemo POS’lagüç sizde!

• Sizin için geliştirdiğimiz yönetim panelinde çalışanlarınızın satış performanslarını anında görebilirsiniz.
• Hangi çalışanlarınızın daha fazla satış yaptığını kolayca takip edebilir, performans artışı için yönlendirebilirsiniz.
• Dilediğiniz çalışanlarınıza satış ve iade yetkisi veya yalnızca satış yetkisi tanımlayabilirsiniz.
• Çalışanlarınızın hangi saatler arasında Beemo POS’a giriş yapabileceğini kolayca belirleyebilirsiniz.

Beemo POS’taişletmeniz için dahası var!

Daha fazla müşteri

İşletmenizin potansiyeli kapısından geçen insanlardan çok daha fazlasına sahip. Sadece biraz teknolojiye ihtiyacınız var. Beemo POS’un kampanya, tanıtım ve fırsatlarıyla müşteri sayınızı artırabilirsiniz.

Daha yüksek bağlılık

Müşteri kazanmak, bir enstrüman çalmaya benzer. Enstrümanı çalmayı bıraktığınız gün unutmaya başlarsınız. Müşterilerinizle de ilgilenmeyi bıraktığınızda onları kaybedersiniz. Beemo POS’ta onları özel hissettirecek her şey elinizin altında.

Daha çok satış

Beemo POS’la satışlarınız, siz ne kadar isterseniz o kadar yükselir. Dilediğiniz kadar müşteriye vereceğiniz ödüller, yüksek satış rakamları olarak size geri döner.

Daha hızlı büyüme

İşletmenizi akışına bırakırsanız işinizi de şansa bırakmış olursunuz. Beemo POS’la bir yandan çalışanlarınızın performansını kontrol ederken aynı zamanda müşterilerinizin ziyaret sıklığını da takip edin. Size özel panelinizden neye ihtiyacınız olduğuna anında karar verin ve harekete geçin.

Beemo POS’ta her işletme özeldir. Kampanyaları da öyle…

Beemo POS’ta satışlarınızı artıracak çözümler bitmez. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar kampanya yapabilirsiniz.

Neye ihtiyacınız varsa Beemo POS’ta.

Beemo POS’un benzersiz paneli sayesinde istediğiniz kampanyayı istediğiniz zaman kendiniz yapabilirsiniz. Kampanya modüllerimizden ihtiyacınıza uygun olanı belirleyerek müşterilerinizi işletmenize davet edebilirsiniz.

Müşterilerinizi hediyelerle mutlu edin.

İstediğiniz kampanyaları tüm Beemo kullanıcılarına ulaştırabilir veya kendi sadık müşterilerinize özel paylaşabilirsiniz. Kimi nasıl ödüllendireceğinize siz karar verirsiniz.

Dikkat! Beemo POSyüksek müşteri bağlılığı yaratır!

Siz de işletmenizi teknolojiyle bir adım ileri taşımak, müşterilerinizin sadakatini artırırkenyeni müşteriler kazanmak için hemen Beemo POS ailesine katılın!